Нерухомість в Європі


DOMOWED.COM підбере, перевірить і допоможе купити нерухомість в Польші і в європейських країнах. Ціна об'єкта, придбаного з нашим супроводом, буде не вище вартості, заявленої на рекламних майданчиках обраного регіону і пропонованої місцевими агентствами. Ніяких додаткових платежів і прихованих комісій покупець не заплатить. Дана правова норма присутня у всіх договорах з нашими європейськими партнерами. DOMOWED.COM не є посередником в класичному розумінні.

Сервіс агентства закордонної нерухомості DOMOWED.COM дозволяє уникати утомливих зустрічей і переговорів з ріелторами, що мають спірну кваліфікацію. Ми зробимо все за вас. Вибираючи найкращі пропозиції регіону, наш клієнт уникне одночасного спілкування з безліччю агентів. Ми на місці презентуємо вибрані об'єкти, включаючи пропозиції по ексклюзивним договорами.

Наші партнери в Європі та в Польші - дійсно кращі і перевірені агентства, які мають всі необхідні ліцензії та акредитації. Ми не лобіюємо інтереси конкретних компаній або забудовників. Інтереси клієнтів DOMOWED.COM для нас первинні. Проект орієнтований саме на покупців.

Замовити зворотній дзвінок