Про нас

 

Агентство нерухомості «Домовед» на ринку з 2015 року. Наша дружня команда складається з кращих спеціалістів у своїй справі. З дня в день втілюємо в життя Ваші мрії мрію про хороше і комфортне житло. Якщо ж Ви бажаєте продати, купити чи орендувати нерухомість: квартири, будинки, земельні ділянки, комерційні приміщення- ми також з радістю в цьому допоможемо, надамо консультацію, знайдемо відповідальних орендарів, які не тільки будуть проживати, а й піклуватися про Ваше майно та займемося оформленням всіх необхідних для цього документів.

Агентство нерухомості «Домовед» є одним з кращих в своїй  сфері , що доведено безліччю задоволених клієнтів! Більше десяти років на ринку нерухомості, що є не менш важливим критерієм, щоб вибрати саме нас. А також ще однією причиною можуть бути віданні справі спеціалісти, які вміють і працюють на результат, згідно принципів компанії, чесності, ефективності, і відкритості. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та безкоштовна консультація дозволяють забезпечити і підібрати в найкоротший термін саме те, що потрібно клієнтам нашого агентства.

В процесі оренди, чи купівлі будь-якої нерухомості, з’являється багато підводних каменів, пов’язаних як з економічною, так і юридичною сторонами. Наприклад, оформлення всіх документів купівлі-продажу оренди та інших. Ви можете бути впевнені в надійності нашої компанії, оскільки ми пройшли всі ці етапи і не один раз, самі уклали безліч угод згідно законодавчих норм. Наш безцінний досвід дає Вам впевненість у завтрашньому дні.

Агентство нерухомості «Домовед» кожного дня працює саме для Вас, ми продовжуємо розвиватися кожного дня, збільшуємо і оновлюємо свою базу, особисто проводимо перевірку перед заключенням договорів, щоб наші клієнти були в повній мірі задоволенні співпрацею. Індивідуальний підхід нашого агентства допоможе вибрати саме те, що потрібно кожному клієнту, чи то оренда квартири, чи продаж, чи комерційне приміщення. У будь-якому випадку знайдемо швидко та підберем найкращі варіанти, після чого проведемо безкоштовну консультацію.

Маємо великий вибір як і з новобудов, так і з вторинного ринку. Наші ціни на нерухомість приємно Вас здивують. Ми – компанія, яка не просто працює з нерухомістю, а ще й втілюємо мрії згідно наших принципів чесності ефективності і відкритості, щоб майбутнє житло було саме таким, як Ви його уявляєте. Разом з Вами отримуємо безцінний досвід який дозволяє рухатися вперед.

3 повагою Ваше Агентство нерухомості «Домовед»

Замовити зворотній дзвінок